Sevgilimin Facebook Mesajlarını Okumak İstiyorum

Sevgilinizin Facebook’ta yaptıkları gittikçe şüphe uyandırmaya mı başladı? Facebook takip etme için Facebook casus program kullanarak bir nevi Facebook hackleme yapabilirsiniz. Sevgilinizin Facebook’taki özel mesajlaşmaları ve paylaşımları tamamen önünüze serilecek. Hatta bu programı sadece Facebook takip etme için değil, daha pek çok iş için kullanabilirsiniz.

mSpy Dene

Sizlere önerebileceğimiz Facebook casus program mSpy olacaktır. Yalnız mSpy’ın başta ebeveynler olmak üzere işverenler gibi yasal takip işlemleri için kullanılması amacıyla yazılımlar üretmektedir. Sevgilinizin telefonuna bir Facebook casus program kurmak ve Facebook mesaj takip yapmak yasadışı olabilir. Yazılımı kullanmadan önce yasaları çiğnemediğinizden emin olmalısınız.

mSpy’ın hem Facebook mesaj takip hem de cihaz üzerinde tam kontrole sahip olma için sunduğu özelliklerin bir kısmına göz atalım. Tam listeyi görmek isterseniz mSpy’ın internet sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

  • Facebook mesajlarını okuma

  • Facebook paylaşımlarını (fotoğraflar ve videolar) görüntüleme

  • Facebook’ta mesajlaşılan kişileri öğrenme

  • Keylogger ile Facebook şifresi öğrenme

  • Facebook dışındaki WhatsApp, Hangouts, iMessage, Line, Viber, Tinder gibi mesajlaşma uygulamalarını takip etme

  • Yüklü uygulamaları görüntüleme

  • Arama, metin mesajları, GPS konumları, tuş vuruşları, internet geçmişi gibi diğer özellikleri

mSpy Satınal

mSpy ile Facebook Takip Etme

mSpy yazımızın başında kısaca değindiğimiz gibi aslen bir Facebook hack programı değildir. Sizi teknik bilgi gerektiren, karmaşık Facebook hackleme süreciyle uğraştırmaz. Takip etmek istediğiniz kişinin telefonunu elinize alarak mSpy’ı kurmanız takibe başlamanız için yeterlidir. Kurulum işlemi tamamlandığında ve mSpy aktive edildiğinde toplanan bütün veri kontrol panelinden görülebilir olacak.

Kuruluma başlamadan önce mSpy’ı yükleyeceğiniz ve takip edeceğiniz cihaza Android’se root, iOS ise jailbreak yapmanız gerekiyor. Cihazın yönetici yetkilerini açmaya yarayan bu işlemi cihazınızın markasına ve modeline göre internetten bir rehber bularak gerçekleştirebilirsiniz. Root veya jailbreak yapılmamış cihazlarda Facebook takip etme maalesef mümkün olmuyor.

Kurulum

Bu işlemi hallettikten sonra satın aldığınızda size iletilecek bilgilerle kontrol paneline giriş yapmalısınız. Burada karşınıza 3 seçenek gelecek: Android, Jailbreaksiz iPhone ve iPhone. Cihazınıza göre bu seçeneklerden biriyle devam etmelisiniz. mSpy’ı bir Facebook casus program olarak kullanacağınız için Android veya iPhone sürümlerinden birini seçmelisiniz.

Android için mSpy Lite İndir

Seçiminizi yaptıktan sonra, yaptığınız seçime göre karşınıza kurulum rehberi gelecek. Ekran görüntülerinin de yer aldığı bu rehberi takip ederek dakikalar içerisinde kurulumu ve ilk ayarı tamamlayabilir, bulunduğunuz kontrol panelinden Facebook mesaj takip ile toplanan görüşmeleri, paylaşımları görebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *