iPhone Facebook Casusu

iPhone Facebook keyfini bilgisayarlara ve rahatsız sandalyelere mahsur kalmaktan kurtarıyor. Üstelik bunu kendisine has şık ve fonksiyonel tasarımları ile Facebook uygulamasını kullanmayı daha rahat hale gelecek şekilde yapıyor. Facebook mobil uygulamasının halihazırda ne kadar kullanıcı dostu bir arayüze sahip olduğu düşünüldüğünde bu gerçekten büyük bir başarı.

iPhone Telefonuna Casus Yazılım Kurarsam Facebook Takibini Yapabilir Miyim?

Gerçi iPhone Facebook deneyiminin Facebook’un masaüstü sürümünden daha rahat olmasının bazı dezavantajları da yok değil: İnsanın günlük yaşamında önemli bir yere yerleşiyor ve yakınlarındaki insanları ihmal etmesine sebep olabilir. Hatta bazı durumlarda aslında yapmaması gereken şeyleri, yaşadığı rahatlık ve güven sayesinde yapabiliyor.

Bunlar ve benzer diğer durumlar için, tabii ki istediğiniz herhangi bir iPhone’a casus yazılım kurarak Facebook takibi yapabilirsiniz. iphone facebook androidBu sayede yanınızda bile olsa Facebook kullanımına göz kulak olamadığınız, ama bir o kadar da değer verdiğiniz kişilerle aranızdaki duvarı kaldırabilirsiniz. Genel görüntülenmeye kapalı Facebook sayfa ve gruplarında telefonun sahibinin neler paylaştığını, Facebook üzerinden hangi fotoğrafları ve videoları indirdiği, kimlerle iletişim kurduğu, Facebook messenger ‘dan neler konuştuğu dahil olmak üzere Facebook’da yapılabilecek her eylemi takip etmeniz mümkün oluyor. Hatta casus yazılımların iPhone ile mükemmel bir uyuma sahip olmaları sayesinde, gereken durumlarda Facebook giriş bilgilerine bile ulaşmanız mümkün.

iPhone Facebook uygulaması

iPhone Facebook uygulamasının kolay kullanımına uygun olarak, bu Facebook takibi için olan casus yazılımlar da son derece iyi ve rahat bir kullanım deneyimi sunuyor. İhtiyacınıza uygun bir casus yazılım seçip satın aldığınızda, e-posta adresinize gelecek yönergeleri takip ederek daha önce böyle bir program kurmadıysanız bile kolayca üstesinden gelebiliyorsunuz. Bilgisayarınızaysa hiçbir şey kurmanız gerekmiyor.

Hatta herhangi bir iPhone Facebook indir ve yükle kadar basit. Herhangi bir fark hissetmeyeceksiniz.

Facebook mobil uygulamasını takip etmenin değer verdiklerinize göz kulak olmaya çok büyük bir olacaktır. Artık insanlar hayatlarında yaşanan her şeyi sıcağı sıcağına Facebook üzerinden paylaşıyorlar ya da zaten hayatlarının bir kısmını Facebook’ta yaşıyorlar. Her iki durumda da çeşitli sebeplerle sizinle arasına ister fiziksel ister manevi mesafe koymuş insanları koruyup kollamaya devam edebilirsiniz. Söz konusu olanın çocuğunuz, eşiniz ya da sevgiliniz olması fark etmeksizin, hayatlarındaki en büyük tehlike onları Facebook’ta bekliyor olabilir. Belki aranızdaki ilişki sorunun sebebi Facebook’ta gizleniyor olabilir.

FACEBOOK CASUSU INDIR

iPhone cihazlarlarınıza jailbreak yapmanız zorunlu değil ancak en iyi casus yazılım mSpy tarafından tüm özellikleri size aktarılması için takip edilen telefon jailbreak yapılmış olmalı. Programın sağladığı hizmetleri incelemek için buraya tıklayınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *