Facebook Takip Programı Ücretsiz

Facebook takip etme için bir yazılım arandığında ilk olarak ücretsiz alternatiflerin neler olduğuna bakmak doğal bir durum. Çoğu kişi başkasının Facebook’unu takip etmek istediğinde bunu yapıyor. Ama ücretsiz bir Facebook takip programı / yazılımı aramanın sonu iyi bitmeyecek, size büyük vakit kaybı yaşatacaktır. Çünkü piyasada Facebook takibini ücretsiz olarak sunduğunu söyleyen yazılımlar gerçekte bunu layıkıyla yapmaktan çok uzak.

ÜCRETLİ PROGRAM İNCELEYİN

Facebook takip programı

Facebook casus yazılım ücretsiz olduğunda kendinize sormanız gereken bir soru var: Bu hizmeti neden sunuyorlar ve sitelerine girdiğinizde neden her yerden önünüze Facebook takip programı indir yazıları fırlıyor?

Ücretsiz Facebook takip yazılımlarına baktığımızda büyük çoğunluğunun aslında çalışmadığını görüyoruz. Takip edilmek istenen cihaza kurulmaları gerektiği ve bunun çoğu kişi için ne kadar stresli olduğu düşünülünce nasıl bir hayal kırıklığıyla karşılaşıldığını tahmin edersiniz. Bir kısım ücretsiz yazılımsa başta çalışıyor gibi görünüyor ama kısa süre içerisinde hata vermeye, işin kötüsü çalıştığını belli etmeye başlıyor. Bazılarıysa kendilerini ücretsiz gibi tanıtmalarına rağmen aslında ücretli yazılımlar olabiliyor.

Bu konuda en büyük sıkıntıyı yaşatanlarsa içerisinde kişisel bilgileri çalmaya dayalı kodların bulunan yazılımlar. Bunlardan biri cihaza yüklendiğinde yapılan bütün aktiviteler, girilen bütün şifreler başkalarının eline geçebiliyor.

Makul Ücrete Sahip Bir Casus Yazılım Bulmak

Bunları göz ardı etmeyerek ucuz bir Facebook takip yazılımı kullanarak kendinizi stresten kurtarabilirsiniz. Anlayacağınız gibi ücretsiz bir casus yazılım kullanmanızı tavsiye etmiyoruz; ama bu karşınıza yüksek ücretler çıkacak demek değil.

mSpy gibi bir bütçe dostu casus yazılım kullanarak takip işlemi için ayda binlerce lira vermekten kurtulabilir, özellikle yıllık alımlarda bunu çok makul bir bütçeyle halledebilirsiniz. Kullanıcılara farklı özelliklerin bulunduğu paketler sunulması da işinize yaramayacak özelliklere para vermeyi engelliyor.

Facebook takip programı fiyatlar

Facebook casus yazılım ücretsiz olsaydı işime yarayıp yaramayacağını, kullanıp kullanamayacağımı görmem için iyi olurdu diyorsanız, mSpy’ın ücretsiz denemesi olduğunu belirtelim. Hizmetlerini satın almadan önce kendiniz deneyebilirsiniz.

MSPY SATINALIN

mSpy’da karşılaşacağınız hizmetlerden şöyle bir seçki sunabiliriz:

  • Facebook Mesaj takip, paylaşılan fotoğraf, videolar

  • Arama Kayıtları, SMS, E-posta Görüntüleme

  • Hangouts, Telegram, Line, Viber, Snapchat, iMessage, WhatsApp, Skype ve Diğer Popüler Mesajlaşma Uygulamalarının Takibi

  • Uygulama ve Arama Engelleme

  • İnternet Geçmişine Ulaşma

  • Konumları Takip Etme

  • Müşteri Hizmetleri ve İlk Kurulum Yardımı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *