Facebook Messenger Casus Programı

Facebook messenger casus programı kullanmak başkasının Facebook mesajlarını görmek için en akıllıca yoldur. Böylece Facebook mesaj takip için stresli, yıpratıcı ve eski moda yöntemlerle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Facebook takip etme sırasında kullanılan vazgeçilmez özellikleriyle mSpy’sa bu konudaki en büyük yardımcınız olacak.

mSpy Dene

Çocuklarını takip etmek isteyen ebeveynlerin ve etkili bir çalışan takibi yapmak isteyen şirketlerin tercihi mSpy, Facebook messenger casus program teknolojisini düşük maliyetle karşınıza getiriyor. Kimi özelliklerine şöyle değinebiliriz:

  • Facebook hackleme ihtiyacı duymadan yapılan bütün mesajlaşmaları, paylaşımların kimlerle yapıldığını öğrenme

  • Hesaba aktif erişime ihtiyaç olursa tuş vuruşu kaydetme sayesinde telefondan yazılan şifreyi görerek Facebook hack programı olarak kullanma

  • Facebook takip etme özelliklerine ek olarak WhatsApp, Telegram, Hangouts, Viber, iMessage gibi diğer mesajlaşma uygulamalarını destekleme

  • Aramalar, SMS’ler, konumlar, kişiler, internet siteleri gibi telefondaki bütün aktiviteleri raporlama

  • Fotoğrafları ve videoları uzaktan görüntüleme

  • Facebook dahil yüklü bütün uygulamaları görüp engelleme

Özelliklerin tam listesini, geniş açıklamalarını görmek ve abonelik paketlerini incelemek isterseniz mSpy’ın özellikler ve satın alma sayfalarını ziyaret etmeyi unutmayın.

mSpy Satınal

Facebook Messenger Casus Kullanmak

Facebook takip etme için gereken her şey mSpy; ama mSpy çalışabilmesi için telefonun uyumlu olması ve bazı ön hazırlıkların yapılması gerekiyor.

mSpy iOS 6 ve daha ileri, Android 4 ve daha ileri işletim sistemine sahip telefonları desteklemektedir. Takip edeceğiniz, bu yüzden mSpy’ı yüklemek istediğiniz cihazın bu gerekliliği yerine getirmeli.

Facebook messenger casus uyumluluk

Facebook messenger casus program ve Facebook hack program özelliklerinin çalışabilmesi için cihazın iOS’sa jailbreak, Android’se root yapılması gerekiyor. Facebook takip etme ve Facebook hackleme özellikleri jailbreaksiz ve rootsuz mSpy sürümlerinde çalışamıyor. Çünkü cihazın sahip olduğu ve bu işlemlerle kaldırılacak sınırlamalar buna izin vermiyor.

Elbette Facebook takip etme için aktif bir mSpy aboneliğiniz olmalı. Paketleri mSpy’ın sitesini ziyaret ederek görebilir, aboneliğinizi hemen başlatabilirsiniz.

Kurulum

mSpy’ı satın aldığınızda e-posta adresinize kuruluma başlamak ve sonrasında toplanan verileri görüntülemek için kullanacağınız kontrol panelinin bilgileri gönderilecek. Buradaki butonu kullanarak ve gönderilmiş kullanıcı adı şifreyle panele giriş yaparak hangi cihaza Facebook messenger casus program kurulacağını seçmeniz gerekiyor.

mSpy Dene

Seçimi yaptığınızda seçtiğiniz işletim sistemine özel bir rehberle karşılaşacaksınız. Ekran görüntülerinin de bulunduğu bu rehberi adım adım takip ederek Facebook mesaj takip ve Facebook hackleme işlemlerine başlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *