Facebook Mesaj Okuma Programı İndir

Başkasının Facebook mesaj okuma programı denilince insanın karşısına bir yığın farklı casus yazılım çıkıyor. Bunların arasından Facebook mesajları okuma konusunda en iyi hangisi, bu programlarla Facebook mesajlarını nasıl okurum, başka hangi özellikleri sunuyor, kurulumu ve kullanımı nasıl gibi merak edilen sorulara burada cevap vermeye çalışacağız.

PROGRAM İNCELEYİN

Casus yazılımlar, Facebook hack gibi Facebook’a müdahale etmeyi gerektiren zor bir işlemle sizi uğraştırmadan yüklendikleri cihazdaki bütün Facebook sohbetlerini ve Facebook Messenger iletişimini kaydeder. Arkaplanda tespit edilemeden, sessizce çalışarak Facebook’tan alınan bütün mesajları cihaza ulaştığında, gönderilen mesajlarıysa daha cihazdan çıkmadan toplar. Daha sonra toplanan verileri internetteki kontrol paneline raporlar ve kullanıcı istediği zaman bu panele girerek iletişimi bütün detaylarıyla izleyebilir.

Facebook mesajlarını nasıl okurum sorusunun cevabı, bu yazılımlardan birinin Facebook mesajları okunmak istenen cihaza kurulmasındadır.

Facebook Mesaj Okuma Programı Tercihi

Her mesaj okuma programı kendi sitesinden indirilmelidir. Bu programlara cihaz üzerinde geniş yetki vereceğiniz için güvenilir bir casus yazılım seçmeniz ve programı doğru siteden indirmeniz çok önemli. Sizi casus yazılımın sitesine yönlendirmeyen kaynaklara güvenmemelisiniz.

Facebook mesaj okuma

Facebook mesajları okuma programı için en iyi tercihlerden biri olan mSpy’ı kullanabilirsiniz. mSpy’ın sunduğu özelliklerin bir kısmını şöyle sıralayabiliriz:

  • Facebook Sohbetleri ve Facebook Messenger Takibi (Mesajların ve paylaşımların bütün içeriği)

  • Anında Mesajlaşma Uygulamaları Takibi (Hangouts, WhatsApp, Snapchat, Telegram, Tinder vb.)

  • Arama Kayıtlarını İzleme

  • Fotoğraf ve Video Takibi

  • Konum Takibi

  • E-posta, Adres Defteri ve Takvim Kayıtlarını Görüntüleme

  • Tuş Vuruşu Kaydedici

Mesaj Okuma Programı İndirme

mSpy’ı satın aldıktan sonra size gönderilen eposta içerisinde indirme bağlantısını bulabileceksiniz. Bu bağlantıya takip etmek istediğiniz telefondan tıklamanız programı indirmenizi sağlayacak. İndirdiğiniz programa çift tıklayarak kurulumu başlatabileceksiniz.

MSPY SATINALIN

Facebook mesajları okuma dahil bütün özellikler bu programın içerisinde olacak. Saydığımız diğer gelişmiş özellikler ya da Facebook dışındaki bir uygulamayı takip etmek için başka bir program indirmeniz gerekmeyecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *