Facebook Keylogger

Facebook keylogger ya da Facebook şifresi kırma 2016 yılında artık modası geçmiş yöntemlerle yapılmıyor. Zaten Facebook’un şifreleri, hesapları korumak için aldığı önlemler ve kullanıcıların tahmin edilmesi imkansız şifreler kullanmaya başlamaları eski yöntemleri çoktan rafa kaldırdı. Onların yerine geçen keyloggerlar, Facebook şifre hackleme için uğraşacağınız zamanı azaltıyor ve harcanan eforu minimuma indiriyor.

PROGRAM İNCELEYİN

box-mspymSpy casus yazılımının keylogger özelliğini Facebook şifre kırma işlemi için kullanabilirsiniz. Keylogger Android ve iPhone cihazlarda çalışacak, ayrıca keylogger dışında daha birçok özelliğe sahip olduğu için ihtiyacınız olabilecek başka verileri de toplayacaktır:

  • Fotoğraflar ve Videolar

  • Aramalar

  • Cihaz Konumu

  • Metin Mesajları, E-postalar

  • Facebook Messenger Dahil WhatsApp, Hangouts, Tinder, Snapchat, Viber, iMessage Mesajları

  • İnternet Geçmişi

  • Rehber Kayıtları

Özelliklerin bütün listesine mSpy’ın sitesinden ulaşabilirsiniz.

MSPY SATINALIN

Yalnız özellikle belirtelim, mSpy’ı ve diğer keyloggerları sadece yasal sınırlılıklar içerisinde kullanmalısınız. Çok iyi birer takip ve güvenlik çözümü olan bu casus yazılımlar aslen yasal amaçlarla kullanılması için geliştirilmektedir. Yasaları ihlal edecek şekilde kullanmanın sorumluluğu tamamen kullanana aittir.

Keylogger iPhone ve Android’e Nasıl Yüklenir?

mSpy yüklenmesi ve kullanması çok kolay bir uygulamadır. Uygulamayı satın aldıktan sonra size gerekli bilgiler bir e-posta ile gönderilecek. Bu e-posta içerisinde uygulamayı indireceğiniz bir link de yer alacak.

Şu konuya özellikle dikkatinizi çekmek istiyoruz: Keyloggerın bilgi toplayabilmesi için mutlaka Facebook şifresi öğrenilmek istenen kişinin cihazına kurulması gerekiyor. Kurulduğu cihazdaki bütün tuş vuruşlarını kaydetmeye başlayacak. Toplanan verileri görmek için bile olsa kendi telefonunuza hiçbir yazılım kurmayacaksınız.

Casus yazılımların uzaktan yüklenebilmesi de mümkün olmuyor. Bu yüzden yüklemek istediğiniz kişinin cihazına erişim sağlayarak mSpy’ı indirmelisiniz. İndirdiğiniz dosyayı telefonun dosya yöneticisinden ya da tarayıcının indirme bölümünden çalıştırmanız kurulumu başlatacaktır. Karşınıza gelen pencerelerde denilenleri yaparak ve gerekli onayları vererek kısa sürede işlemi tamamlayabilirsiniz.

Android ve iPhone’larda keylogger çalışmasını engelleyen, dolayısıyla Facebook şifre hackleme işini bir nebze de olsa zorlaştıran bir güvenlik önlemi var. O da bu cihazların yönetici izinlerinin kapalı olması. Bu güvenlik önlemi aşılarak keylogger Android ve iPhone’da elbette kullanılabiliyor. Keyloggerı yüklemeden önce Android root ya da iPhone jailbreak işlemini yapmanız yeterli. Bunu internetteki sayısız kaynaktan öğrenerek uygulayabilirsiniz.

Keylogger İle Facebook Şifresi ni Hackleme

Kurulum işleminden sonra istediğiniz telefon ya da bilgisayardan e-posta içerisinde bilgileri ulaştırılan kontrol paneline girerek toplanan verileri görebilirsiniz. Bir daha Facebook şifresi öğrenmek istenen cihaza erişmeniz gerekmeyecek. Keylogger tarafından toplanan bilgiler sol menün en altındaki “Keylogger” seçeneğinde bulunuyor. Facebook şifresinin burada görünmesi biraz zaman alabilir; çünkü öncelikle bu şifrenin cihaz sahibi tarafından girilmesi gerekiyor. O zamana kadar diğer Facebook takibi özelliklerini kullanabilirsiniz.

MSPY DENEYİN

Umuyoruz ki bu yazımız ve bir casus uygulama kullanmak takip etmesi zor, karmaşık bir Facebook şifre nasıl kırılır resimli anlatım yazısından daha çok işinize yaramıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *