Facebook Hackleme Programı İndir 2016

Facebook hackleme ile bir hesabın şifresini öğrenmek ve mesajlarını okumak istiyorsanız bunun için bir Facebook hackleme programı indirmeye ihtiyacınız varsa doğru yazıyı okuyorsunuz demektir. Facebook hesap hackleme ve Facebook mesaj hackleme konularında size yardımcı olacak.

PROGRAM İNCELEYİN

Takip etmeniz gereken adımları şu şekilde listeleyebiliriz:

  • Facebook hackleme programı indir

  • Telefona kısa süreliğine fiziksel erişim sağla

  • Cihazı root ya da jailbreak yaptıktan sonra programı kur

  • Kontrol panelinden programın kurulduğu telefondaki facebook şifresini öğren ve mesajları oku

Facebook Hackleme Programı İndir ve Kur

Facebook Hack için özel olarak geliştirmiş yazılımlardan birini indirmeli ve kurmalısınız. Burada Facebook hackleme programı olarak bahsedilmesine rağmen Facebook mesajlarını ve tuş vuruşlarını kaydetmeye yarayan bir dizi özelliğe sahip casus yazılımlardan bahsediyoruz.Facebook hackleme programı

Bu casus yazılımlar takip edilmek istenen programa kurulduğunda kendilerini cihaz içerisine gizleyerek çalışıyorlar. Cihaz sahibi özellikle belirtilmediği takdirde böyle bir yazılımın varlığından haberdar olmuyor.

Facebook hackleme için tercih edeceğiniz casus yazılımın keylogger özelliği ve Facebook takibi özelliklerine sahip olması gerekiyor. Bunlardan biri eksik olursa istediğiniz sonucu tam olarak elde edemezsiniz. Tuş vuruşu kaydetme özelliğini Facebook şifresini öğrenmek için, Facebook takibiniyse mesajları, fotoğrafları ve videoları görüntülemek için kullanacağız.

Casus yazılımları kurabilmek için öncesinde takip edilmek istenen cihazın işletim sistemine göre o cihaza jailbreak ya da root işlemi yapılması gerekiyor. Bu işlemleri yapmadan casus yazılımları kullanamazsınız. Bunu bilmenizde fayda var.

Facebook Hackleme Özelliklerine Sahip Program

mSpy bu özelliklerin ikisine de sahip bir casus yazılım ve özelliklerin kullanılması için özel bir çaba gerektirmiyor. Facebook’unu hacklemek istediğiniz cihaza kurmanız yeterli. Gerisi program tarafından otomatik olarak hallediliyor.

Toplanan bütün bilgiler internetteki size özel sağlanmış panelden, kendi cihazınıza bir program kurulmadan görülebiliyor. Tek yapmanız gereken şifre için “Keylogger”, Facebook mesajları ve paylaşımlar için “Facebook” bölümüne girmek.

MSPY SATINALIN

Yazılımı kurmadan önce mSpy’ın sitesindeki bölümden demoyu görüntüleyerek neden bahsettiğimizi daha iyi anlayabilirsiniz. Demo paneline girmek için mSpy’ı takip edilmek istenen cihaza kurmanız gerekmiyor, karşınıza demo için oluşturulmuş kurmaca veriler çıkacak.

Diğer Özellikler

Demoyu görüntülediyseniz ya da mSpy’ı satın aldıysanız panelde keylogger ve Facebook dışında bir sürü bölüm olduğu dikkatinizi çekmiştir.

mSpy sayesinde cihazın neredeyse tamamını takip edebilir ve uygulama, çağrı, internet sitesi engelleme gibi hizmetleri kullanabilirsiniz. Özellikle WhatsApp, Telegram, Hangouts, Skype, Snapchat, iMessage ve Tinder gibi anında mesajlaşma uygulamalarını takip edebilmek Facebook hackleme işleminin yanı sıra çok faydalı olacaktır. Bunların dışında panelde arama kayıtları, smsler, epostalar, konum takibi gibi bölümler de yer alıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *