Facebook Hackleme İçin En İyi Programı

Facebook hackleme için en iyi Facebook hack programı bizim için şüphesiz kullanımı en kolay olan, ama en etkili sonucu verendir. Eğer sen de bizim gibi düşünüyorsan bunu yaparken ucuzluğuyla göz dolduran mSpy adındaki bu mükemmel Facebook casus programı indir ve sen de Facebook takip et. Bunun için ihtiyaç duyabileceğin her şey bu yazıda.

mSpy Dene

Sektörün öncü ve köklü şirketlerinden olan mSpy, uygulamalarında Facebook casus özelliklerinin yanı sıra tam kapsamlı bir casus olarak hizmet vermektedir. Bu özelliklerin tamamı ve ücretleri internet sitesinin satın alma bölümü ziyaret edilerek görüntülenebilir. Öne çıkan özellikleriyse şöyle:

  • Mesajlaşma uygulamaları takibi: WhatsApp, Hangouts, iMessage, Viber gibi popüler uygulamalar ve elbette Facebook takip et,

  • Facebook casus özellikleri: Mesajlar, kişiler ve paylaşımlar

  • Facebook hackleme: Tuş vuruşu kaydedicisi ile Facebook şifresini öğrenme

  • Arama, SMS, rehber, notlar, takvim, internet geçmişi gibi temel telefon takibi

  • Fotoğrafları ve videoları görüntüleme

  • Yüklü uygulamaları öğrenme

  • Keylogger

Facebook Casus Uygulamayı Satın Al

Facebook hack programı ve diğer deyişle Facebook casus olarak kullanabileceğiniz mSpy’ı kullanabilmek için satın almanız gerekiyor. İnternet sitesine girerek abonelik paketlerini görebilir, güncel fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Kredi kartı veya diğer yöntemlerden biriyle ödemeyi yaptığınızda uygulamayı kontrol edeceğiniz ve Facebook casus programı indir, kurulum gibi adımların bulunduğu rehberi görebileceğiniz kontrol panelinin bilgileri e-posta ile iletilecek.

mSpy Satınal

Yükleme Adımları Çok Basit

Kontrol paneline girdiğinizde karşınıza üç seçenek çıkacak. Cihazınızın durumuna, işletim sistemine ve sizin takip ihtiyacınıza bağlı olarak Android, jailbreaksiz iPhone ve iPhone seçeneklerinden biriyle devam etmelisiniz. Facebook casus yalnızca fabrika sınırlamaları kaldırılmış, yani rootlu ve jailbreakli telefonlarda çalıştığı için öncelikle cihazınıza bu işlemleri yapmanız gerekecek. İnternetteki sayısız rehber ve program sayesinde birkaç dakikada bu işlemi halledebileceksiniz.

Android Kullanıcıları için mSpy Lite

Facebook hackleme ve diğer takip özelliklerinin çalışabilmesi için mSpy’ı takip edeceğiniz kişinin telefonunu elinize alarak yüklemeniz gerektiğinin altını çizelim. Kontrol panelindeki rehber gerekli olan bütün adımları içerecek. İlk kurulum tamamlandığında aynı kontrol panelinden toplanan bilgileri inceleyebileceksiniz.

Geniş Uyumluluğa Sahip

mSpy’ın Facebook hack programı ve diğer gelişmiş özelliklerinin bulunduğu uygulamaları aynı zamanda geniş uyumluluğa da sahip. Facebook casus rootlu olduğu müddetçe Android 4 ve üstü bütün mobil cihazlarda çalışabiliyor. iPhone’lardaysa iOS 6 ve üstü, 9 da dahil olarak desteklenmekte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *