Facebook Hack Programı 2016-2017

Facebook hacklemek ve Facebook takip her geçen kolaylaşıyor, hatta sıradan bir hal alıyor. Elbette yasal olarak Facebook kullanımlarını kontrol edebileceğiniz kişilerin, örneğin çocukların hesaplarına girmek ve Facebook mesajlarını okumak için kullanılan Facebook takip programı teknolojisinden bahsediyoruz. Eğer siz de kolayca, fazla para harcamadan bu teknolojiyi kullanarak Facebook takip yapmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

mSpy Dene

Facebook mesaj takip programı ve diğer özellikleriyle ön plana çıkan, pek çok ebeveynin ve profesyonel kuruluşun bir numaralı tercihi olan mSpy’ı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. 2016’da Facebook hacklemek ve takip etmek için kullanılabilecek en iyi program olmaya aday mSpy’ın bir kısım özelliği şunlar:

  • Keylogger ile tuş vuruşlarını kaydederek Facebook hacklemek

  • Facebook şifresini öğrenmenize gerek kalmadan bütün Facebook mesajlaşmalarını kontrol panelinden okumak ve kimlerle konuşulduğunu görmek

  • Facebook ve diğer yüklü uygulamaları uzaktan engellemek

  • Facebook mesaj takip programı olmanın yanı sıra Whatsapp, iMessage, Hangouts gibi popüler mesajlaşma uygulamalarının takibi

  • Arama, metin mesajları, kişiler, takvim, notlar, GPS konumları ve internet sitesi takibi

  • Çekilen ve/veya cihazda depolanan fotoğraflarla videoları görme

mspy-dashboard

Facebook Hack İndir

Okuduklarınız hoşunuza gittiyse mSpy’ın internet sitesini ziyaret edip aboneliğinizi başlattıktan sonra, e-postayla bilgileri ulaştıracak kontrol paneline girerek Facebook hack indir rehberlerinden faydalanarak bahsettiğimiz gibi Facebook takip etmeye başlayabilirsiniz.

mSpy Satınal

mSpy’ın kontrol paneline ilk defa girdiğinizde karşınıza Android, jailbreaksiz iPhone ve iPhone olmak üzere üç seçenek gelecek. Facebook takip programı ve Facebook hacklemek için gerekli olan özellikler sadece rootlu Android ve jailbreakli iPhone’lerde çalışabildiği için öncelikle bu işlemleri yapmalı, daha sonra cihazınıza göre Android veya iPhone’yi seçmelisiniz.

Root ve jailbreak işlemleri cihazın markasına ve modeline göre yapılmaktadır. Bu işlemler kısaca telefonların uygulamalar ve kullanıcılar için oluşturdukları duvarların kaldırılmasını sağlamaktadır. İnternette bu konu için hazırlanmış pek çok rehber, program bulabilirsiniz.

Kurulum Rehberiyle Facebook Takip Çok Kolay

Kontrol panelinden seçimi yapıp devam ettiğinizde karşınıza yaptığınız seçim için bütün ayrıntıların detaylıca anlatıldığı, ekran görüntüleriyle desteklenmiş bir rehber gelecek. Burada gördüklerinizi birer birer Facebook takip programı kuracağınız cihaza uygulamanız yetecek.

Hemen belirtelim, Facebook hacklemek veya Facebook takip etmek için mSpy’ı kendinizin değil takip edeceğiniz veya hackleyeceğiniz kişinin cihazına fiziksel olarak kurmalısınız.

Kurulumdan sonra aynı online panel üzerinden şifreler, sohbetler, paylaşımlar ve diğer veriler görülebilecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *