Facebook Casus Programı Nasıl Kurulur?

Neredeyse herkesin en az bir tane Facebook hesabı olduğu düşünüldüğünde, sevdiklerimizin hayatını Facebook’ta da takip edip onlara kol kanat gerebilmek için telefonlarına casus yazılım yüklemeye ihtiyacımız var. Peki bu Facebook casus programı yüklemek ne kadar zor?

Facebook Casus Programı için Root ve Jailbreak

Eğer root ya da jailbreak yapma hakkında hiçbir fikriniz yoksa satın aldığınız Facebook casus programı nı yüklemek için önce bu terimlerin ne olduğunu bilmelisiniz. Çünkü bu programların bütün özelliklerine sorunsuz erişebilmeniz için yüklemek istediğiniz cihazın yönetici erişiminin açılmış olması gerek.

Root ve jailbreak tanımları da bu yönetici erişimini açma işlemini tanımlamak için kullanılıyor. Yüklemek istediğiniz cihaz Android’se yapacağınız işlem root, iPhone’sa bu sefer jailbreak olacak. Ama isimleri farklı olsa da ikisinde de aynı şekilde yönetici erişimini açabiliyorsunuz.

Yönetici Erişiminin Açık Olup Olmadığını Anlama

Sosyal ağ ya da anlık mesajlaşma dışında uygulamaya kurmaya ihtiyaç duymamış kişilerin büyük çoğunluğunun telefonunda yönetici erişimi açık değildir; çünkü çoğu kişinin telefonun bütün erişimine ihtiyaç duyan gelişmiş programlar yüklemeye ihtiyacı olmadığını düşünen telefon üreticileri bu izinleri kapalı olarak bırakırlar ve telefonun sahibine fazladan bir güvenlik önlemi sunarlar.

Yani büyük ihtimalle yüklemek istediğiniz cihazın yönetici erişimi kapalı olacak.

Tam emin olmak isterseniz, telefondaki yüklü uygulamalar arasında SuperUser, SU ya da benzeri isimlere sahip bir uygulama yüklü olup olmadığına bakabilirsiniz. Bu programlar yönetici izinlerini yönetmek dışında bir amaçla kullanılmadığı için eğer bir telefona yüklülerse, o telefonda yönetici izinleri açık demektir.

Uygulama mağazalarında yönetici erişimi olduğunu kontrol eden uygulamalar bulabilirsiniz; ama onları indirmekle kaybedeceğiniz vakit yerine yönetici erişimini açmak için kullanacağınız program zaten işlem sırasında cihazın yönetici erişimi olup olmadığını söyleyecektir.

Android ve iPhone’larda Yönetici Erişimini Açma

Android’de root erişimini açmak ve iPhone’da jailbreak yapmak için bilgisayarınıza bir program yüklemek en kolay çözüm. Aynı zamanda telefonda mümkün olduğunca az bırakacağınız ve bilgisayarı telefonu elinize almadan çok önce ayarlayabileceğiniz için telefona kısıtlı bir süre erişiminiz varsa tercih etmenizin bir Facebook casus programı yüklemek için en iyi yöntem olduğunu söyleyebiliriz.kingo-root-button facebook casus programı

Android cihazların her marka ve modelde farklı bir versiyonunun bulunması yüzünden tek bir programın bütün cihazları rootlaması mümkün olmuyor; ama Windows işletim sistemine sahip bir bilgisayarınız varsa Kingo Android Root programını Android rootlama için ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Android için en geniş marka ve model desteğine bu program sahip.

iPhone

iPhone’lar için böyle bir sorun olmadığı için iPhone jailbreak işlemi için hem Windows hem de Mac bilgisayarlarda çalışan Pangu jailbreak programını ücretsiz pangu-facebook casus programıolarak kullanabilirsiniz.

Root ya da jailbreak yapmak için ihtiyacınız olan programı yükledikten sonra bu programı çalıştırın. Telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayara bağladıktan sonra telefon ekranındaki uyarıda USB bağlantısı kurulmasına izin verin. Program telefonu algıladığında telefonunuz Android’se “Root”, iPhone’sa “Jailbreak” butonuna basın ve işlemin tamamlanmasını bekleyin.

Başka yapmanız gereken hiçbir şey yok. Artık gönül rahatlığıyla en iyi Facebook casus programı mSpy ‘i hedef telefona yükleyebilirsiniz.

FACEBOOK CASUSU INDIR