Eşim Facebook’tan Başkasıyla Mı Yazışıyor Nasıl Öğrenirim?

Eşinizin sadakatinden emin olamadığınız için uykusuz geceler geçirmeye, sonu gelmez ve yıpratıcı taktikler denemeye hiç gerek yok. Facebook hacklemek ile bile uğraşmadan, piyasanın en etkili casus yazılımlarından olan mSpy’ın Facebook takip programı özellikleri sayesinde eşinizin kimlerle yazıştığını, neler konuştuklarını kolaylıkla ve ucuz maliyetle görebileceksiniz.

mSpy Dene

mSpy çocukların ve çalışanların takibinde uzun yıllardır kullanılan, güvenilir ve profesyonel bir marka. Eşleri takip etmek için de bir Facebook takip programı olarak pekala kullanılabilir; ama bunu yapmadan önce yasaları çiğnemediğinizden emin olmalısınız. Yani konu Facebook hack indir demekten biraz daha karmaşık olabilir.

mSpy’ın Facebook takip başta olmak üzere sahip olduğu özelliklerin bir kısmı:

  • Facebook mesaj takip programı özellikleri – Mesajların içeriği, kimlerle yapıldığı, neler paylaşıldığı.

  • Gerekli durumlarda Facebook uygulamalarına erişimi uzaktan engelleme.

  • Keylogger sayesinde Facebook şifresi yazıldığı anda şifreyi öğrenme.

  • Facebook dışındaki WhatsApp, Telegram, Viber, Line, Hangouts, iMessage ve daha birçok popüler uygulamayı eksiksiz olarak takip etme.

  • Aramaları, SMS’leri, GPS konumlarını, gezilen internet sitelerini, tuş vuruşlarını ve başka aktivitleri izleme.

mSpy için Tıkla

mSpy’ı kullanmaya başlamadan önce yapmanız gereken birkaç şey var. Bunların ilkiyse mSpy’ın abonelik paketlerinden birini satın almak olacak. İnternet sitesine giderek abonelik paketlerini görebilir ve siz de piyasadaki en iyi Facebook takip programı alternatiflerinden birine sahip olabilirsiniz.

mSpy’ı ile Facebook Takip İçin Gerekenler

mSpy’ı Facebook takip yapmak istediğiniz, yani Facebook mesajlarını okuyacağınız kişinin cihazına kurmanız gerekiyor. Android 4 ve üstüyle iOS 6 ve üstü cihazlar desteklenmekte.

Facebook takip programı özelliklerinin çalışmasını istiyorsanız mSpy’ı yüklemeden önce mutlaka jailbreak veya root yapmalısınız. Yönetici izinleri açmaya yarayan bu işlemleri telefonunuzun marka ve modeline göre internette arama yaparak hemen öğrenebilirsiniz. Maalesef bu izinler olmadan bir uygulamanın Facebook hackleme veya takip için kullanılması mümkün olmuyor.

mSpy’ın Kurulumu

mSpy’ın kontrol paneline girdiğinizde, bilgileri satın almadan sonra gönderilen e-postada bulabilirsiniz, size 3 seçenek verilecek: Android, jailbreaksiz iPhone ve iPhone.

mSpy Satınal

Facebook takip ve Facebook mesaj takip programı özelliklerinin çalışması için cihazların jailbreak veya root gerektireceğini söylemiştik. Yani buradaki jailbreaksiz iPhone seçeneğini kullanamazsınız. Cihazınıza göre Android ve iPhone seçeneklerinden biriyle devam ettiğinizde karşınıza indirme, yükleme ve ayarlama konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz her şey ekran görüntülü, basit bir rehber olarak gelecek. Kurulum bittiğindeyse eşiniz kimlerle, neler konuşmuş bu panelden görmeye başlayacaksınız.

Android kullanıcıları mSpy’ın mobil uygulama mSpy Lite Play Store’den indirebilir.

Ana sayfaya dönmek için tıklayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *