Android Facebook Casusu

İlk olarak her bütçeye ve zevke uygun Android cihazlar sayesinde akıllı telefonlar herkesin cebine girdi, daha sonraysa Android Facebook uygulamaları akıllı telefonlarımızdaki değişmez yerlerini aldı.

Android Facebook Takibi

Herkes bulunduğu yerin hiçbir önemi olmadan, mesela durakta otobüs beklerken, trafikte sıkışmışken, hatta sofrada yemek yerken, televizyonda film izlerken bile her an arkadaşlarıyla sohbet edebiliyor, paylaştıkları hayatlarına dahil olabiliyor. Tabii kafalarını Android Facebook uygulamasından kaldırmayan çocukların ve eşlerin o kadar saat boyunca kendilerini bizden soyutlayarak ne yaptığına dair kaygı duymak oldukça normal bir durum.

Android telefonlar için geliştirilen telefon takip programları işte tam bu anda yardımımıza yetişiyor ve içimize bir nebze su serpiyor. Bu telefon takip programları sayesinde takip edilmek istenen Android cihazdaki bütün Facebook aktiviteleri internet üzerindeki bir kullanıcı panelinden eşzamanlı olarak izlenebiliyor. Yalnız ilk kurulum için bir seferliğine mahsus yüklenmek istenen telefona fiziksel erişime iandroid Facebookhtiyaç var. Bu da yükleme ve ayarlama işlemi program satın alındığı sırada yollanan yönergeler ve anında ulaşılabilen müşteri hizmetleri sayesinde birkaç dakikada halledilebildiği için sorun yaratmıyor. Zaten bu programlar Android telefonlar hakkında derin bir bilgi gerektirmeyen paket programlar, telefona oyun yüklemek için gerekenden daha detaylı bir bilgi gerektirmiyorlar.

Android için Facebook takibi çok geniş bir özellik yelpazesine sahip

Facebook messenger ya da yorumlarla gerçekleştiren bütün konuşmaları kaydetmek, Facebook şifresini öğrenmek, Facebook üzerinden alınan bütün fotoğrafların ve videoların takibini yapmak, kimlerin fotoğraflarına ve videolarına hangi yorumların yapıldığını görmek gibi öğrenmek istenebilecek bütün bilgiler raporlanabiliyor. Böylece istediğiniz herhangi bir kişinin Android Facebook takibini her yönüyle yapmak mümkün oluyor ve bir daha eşiniz ya da çocuğunuz yanı başınızda otururken kimlerle neler paylaştığını, yaşadığını düşünüp kaygılanmak zorunda kalmıyorsunuz.

Facebook Engelleme

Telefon takip programları tarafından sağlanan diğer önemli ve faydalı bir özellikse Facebook engelleme. Size özel kullanıcı panelinden rahatlıkla programı yüklediğiniz telefonun Facebook’a girmesini engelleyebiliyor, istediğiniz zamansa engeli kaldırabiliyorsunuz. Bu sayede göz kulak olmak istediğiniz kişilerin ayrıca zamanlarını daha iyi değerlendirmesini sağlayabiliyorsunuz. Örneğin çocuğunuzla yapacağınız bir anlaşma neticesinde dersini çalıştıktan Facebook’a girmesine izin vereceğinizi söyleyebilir ya da eşinizle her gün birkaç saat Facebook’tan uzak, baş başa vakit geçireceğiniz konusunda anlaştığınızda sözünden dönmeyeceğini garantileyebilirsiniz.

FACEBOOK CASUSU INDIR

Bu takip programlarını en iyi Android uygulamalarından biri yapan da aslında bu esnek yapısı. İhtiyacınız olan her şekilde kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *